גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הופעות מוזיקה

Tomatito and Jose Merce

עיר תאריך מיקום ההצגה
אשדוד המשכן לאמנויות הבמה אשדוד אזלו הכרטיסים Tomatito and Jose Merce, אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה רכישת כרטיסים שעה וחצי
קרדיט לתמונה: Javier Salas
Tomatito and Jose Merce

משך: שעה וחצי

מפיק: המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד - רשימת הופעות

טומטיטו, מנגני הפלמנקו המוערכים בעולם, נודע בגישתו הייחודית המשלבת סגנון נגינה מסורתי ועכשווי, רגישות מוסיקלית בלתי מתפשרת ופרשנויות מוסיקליות בשתפו האמנותית. הוא שיתף פעולה עם מספר רב של אמנים מכל העולם ביניהם פאקו דה לוסייה, אלטון ג'ון, פרנק סינטרה, עומר פארוק ועוד.

טומטיטו חוזר למדיטרנה ופוגש על הבמה את הקנטאור (זמר הפלמנקו) הטוב בעולם – חוזה מרסה. בשנה שעברה שחררו השניים אלבום משותף בשם De Verdad ("באמת"), שבו הם חוזרים אל השורשים של הז'אנר הספרדי הקלאסי ומביאים אותו אל שיאים חדשים. כדי לשאת את הבשורה אל המקומות החשובים ביותר בעולם, החליט הצמד לצאת לסיבוב הופעות משותף שיטבע את הפלמנקו כתרבות וירומם אותו לקטגוריה שלה הוא ראוי. החיבור של שתי האגדות החיות הללו מייצר מופע סוחף שכולו קלאסיקה מודרנית.
עבור טומטיטו, שניגן לצד גדול זמרי הפלמנקו של המאה ה-20, קאמארון דה לה איסלה שהלך לעולמו ב-1992, זה האלבום הראשון אותו הוא מקליט עם זמר פלמנקו אחר. מרסה שלצידו החל לשיר בגיל 13 והיה אחד הראשונים ששילבו סגנונות נוספים אל תוך הפלמנקו המסורתי.

משתתפים:
José del Tomate – גיטרת פלמנקו
Kiki Cortiñas – קולות
Miguel de la Tolea – קולות
Chicharo de Jerez – מחיאות כף
Mercedes García – מחיאות כף
Piraña – קאחון

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: Javier Salas